Tak, a je to!

Autor: Dana Janebová | 22.8.2012 o 8:00 | Karma článku: 14,26 | Prečítané:  302x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do tretice všetko dobré...Tretia kniha z trilógie svieti slnečnou farbou na vás. Je v znamení lásky. Na titulnej strane sedí Eva a húta. O čom asi? O jablku, na ktoré nahovorila Adama, o pokušení, ktorému podľahla, o vyhostení z Raja, o poznaní, ktoré príde, a o stvorení sveta, v ktorom bude odteraz žiť a trápiť sa...nuž čo? Ale zostáva tu niečo pozitívne a to je LÁSKA, láska ktorá ostáva, láska, ktorá ochraňuje, láska, ktorá oblažuje, láska, ktorá hory prenáša, impozantný pocit, pre ktorý sa oplatí zhrešiť a prejsť hoci aj peklom, aby naše uvedomenie si lásky nadobudlo iný, nový rozmer a to rozmer vševesmírny. No vševesmírny je len Boh, čo lásku bezhranične dáva. Prijmite teda slovo, ktoré zrodilo nový svet, nech klíči vo vašich srdciach a bezhranične sa dáva.

Tretia zbierka - Tvoje oči sú cesta - je o láske, ktorá nadobúda nový rozmer a je v nej obsiahnuté všetko, láska k mužovi, k sebe, i k Bohu. Nech 60 ešte doteraz nezverejnených básní nájde cestu k vašim srdciam.

Zbierku si možete zakúpiť na Karpatskej ulici v predajni nakladateľstva Perfekt, alebo na internete tohto nakladatelstva, ,alebo priamo u mňa na požiadanie aj s venovaním.

http://www.perfekt.sk/knihy-tvoje-oci-su-cesta

*

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Ani vyšetrovanie Dúhu nepripraví o verejné zákazky. Pozrite sa, čo stavia

Zmluva na výstavbu tunela za 500 miliónov eur rieši korupciu, vyšetrovanie daní nie.

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi.


Už ste čítali?