Tak, a je to!

Autor: Dana Janebová | 22.8.2012 o 8:00 | Karma článku: 14,26 | Prečítané:  298x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do tretice všetko dobré...Tretia kniha z trilógie svieti slnečnou farbou na vás. Je v znamení lásky. Na titulnej strane sedí Eva a húta. O čom asi? O jablku, na ktoré nahovorila Adama, o pokušení, ktorému podľahla, o vyhostení z Raja, o poznaní, ktoré príde, a o stvorení sveta, v ktorom bude odteraz žiť a trápiť sa...nuž čo? Ale zostáva tu niečo pozitívne a to je LÁSKA, láska ktorá ostáva, láska, ktorá ochraňuje, láska, ktorá oblažuje, láska, ktorá hory prenáša, impozantný pocit, pre ktorý sa oplatí zhrešiť a prejsť hoci aj peklom, aby naše uvedomenie si lásky nadobudlo iný, nový rozmer a to rozmer vševesmírny. No vševesmírny je len Boh, čo lásku bezhranične dáva. Prijmite teda slovo, ktoré zrodilo nový svet, nech klíči vo vašich srdciach a bezhranične sa dáva.

Tretia zbierka - Tvoje oči sú cesta - je o láske, ktorá nadobúda nový rozmer a je v nej obsiahnuté všetko, láska k mužovi, k sebe, i k Bohu. Nech 60 ešte doteraz nezverejnených básní nájde cestu k vašim srdciam.

Zbierku si možete zakúpiť na Karpatskej ulici v predajni nakladateľstva Perfekt, alebo na internete tohto nakladatelstva, ,alebo priamo u mňa na požiadanie aj s venovaním.

http://www.perfekt.sk/knihy-tvoje-oci-su-cesta

*

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?